Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Reklamacje i Zwroty

Reklamacje i Zwroty

 

ZWROTY

Towar nieużywany, nie przesiąknięty zapachami z oryginalnymi metkami można zwrócić w ciągu 14 dni, wyjątkiem jest towar na zamówienie. Zwracany towar po wcześniejszym kontakcie (mail) z wypełnionym formularzem odsyłamy na adres Black Diamond Fashion Grzegorz Hajok , ul.Hutnicza 5  44-200 Rybnik. Koszt przesyłki ponosi kupujący.
Zwracany produkt należy zapakować w taki sposób, aby nic się z nim nie stało podczas transportu. Jeśli dokonujesz zwrotu nie oklejaj wewnętrznego kartonu produktu i nie pisz po nim jest jego integralną częścią. Zniszczony wewnętrzny karton spowoduje utratę wartości całego produktu. Cena zniszczonego wewnętrznego kartonu produktu to 20 zł. 
Jeżeli klient otrzymał rabat (dostępny od określonej kwoty) i zwraca towar - rabat jest odliczany od zwracanego produktu, jeżeli kwota pozostawionych produktów nie zostaje na poziomie,za który przysługuje rabat.

Plik do pobrania:
-> FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (ZWROT TOWARU).pdf
 
REKLAMACJE

Reklamowany towar po wcześniejszym kontakcie (mail) z wypełnionym formularzem paragonem/fv odsyłamy na adres Black Diamond Fashion Grzegorz Hajok, ul.Hutnicza 5  44-200 Rybnik. Koszt przesyłki ponosi kupujący.

Plik do pobrania:
> Formularz reklamacyjny.pdf

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu